24 Temmuz 2010

KÖŞE KAHVE – ALAÇATI – İZMİR

Pek çoklarına göre Köşe Kahve demek Alaçatı demektir. Alaçatı yorumlarını okuduğunuzda Köşe Kahve’den bahsedilmeyen bir yorum bulamayacağınız gibi , içinde Köşe Kahve geçmeyen bir Alaçatı rehberi  de yoktur. Bu şöhretin nereden geldiğini anlamak için uzaktan bakmanız kafi gelecektir. Köşe Kahve , Kemalpaşa Caddesi üstünde ve caddenin en hareketli yerindedir. İyi konumuna ek olarak son derece zevkli ve zarif dekorasyonu ile sizi kendine çeker. Tüm  bunlara bir de sakızlı kahvesini , ev yapımı kurabiye ve pastalarını ve geniş alkollü içecekler menüsünü de eklerseniz işte size başarının sırrı.
Alaçatı’ya gidince mutlaka ama mutlaka Köşe Kahve’de , tercihen akşamüstü veya daha geç saatlerde , bir mola verin , bir kahve için , birşeyler atıştırın. Alaçatı havasını iliklerinize kadar hissedeceksiniz. 

Köşe Kahve
Kemalpaşa Caddesi No:41/A
Alaçatı Çeşme  İzmir
Telefon : 232 – 716 04 13
Share Button

KÖŞE KAHVE – ALAÇATI – İZMİR için 3 yorum:

 1. oburhanim:

  Bizdeki genel eğilim yüzünden,bu işletme de popülerliğini hazmedememiş sanırım.Zira geçen gün gittim,soda ve mini hamburger sipariş ettim,soda 20 dakikada geldi,tam 45 dakika geçmesine rağmen hamburger gelmeyince sinirlenip,sodanın ( 7 Türk Lirası!!) bedelini ödedim ve kalktım.Laubali ve saygısız garsonlar hala aralarında şakalaşıp gülüşmek,yerleri tozutarak süpürmekle meşgullerdi ki,ne bir özür dilediler,ne de sodanın fişini verdiler. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 2. Sefa Aray:

  Bayramın ilk günü. boş masa var. Oturacaksını, sert bir çalışan ” KAHVE / ÇAY ” içeceksiniz oturamazsınız DER. Neden ? arz talep meseli ondan. Beyfendi isterki her gelen Mojito içsin veya adam başı 50 tl bıraksın ama 10 dakika otursun gitsin. Şimdi para yapma zamanı. Hele 18 yaşındakileri görünce böyle terbiyesiz konuş bakalım.
  Haziran’da – Eylül’dede yoldan geçenin gözünün içine bakarsınız, gelin bizde oturun. hatta kahve.nin yanında için de çiçekler olan su ikram edersiniz.
  Biz Türkler hep aynıyız. sadece günü kurtar, geleceğı boşver.
  Maalesef Çok güzel bulduğum ve Keyif aldığım Köşe Kahve’de terbiyesizler sınfında artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pubcon 2014